Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівнянам нарахують більшу пенсію, але отримують її не всі (ВІДЕО)

Рівнянам нарахують більшу пенсію, але отримують її не всі (ВІДЕО)

фото ілюстративне
З першого березня мінімальна пенсія становить 1497 гривень. А це аж на 46 гривень більше, аніж було до цього. Однак, таку доплату зможуть отримати не усі рівняни. Тож чому не усім нарахують більшу пенсію, дивіться далі.

Рівнянка Марія має 35 років трудового стажу, а тепер отримує 1700 гривень пенсії щомісяця. Каже, за ці кошти прожити місять дуже важко.

А станом на 1 січня цього року, таких як Марія, на Рівненщині понад 285 тисяч. З 1 березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України вперше за 5 років проведено перерахунок пенсії.

Читайте також: Жіноча команда БК "Рівне" програла чемпіону України

Однак, не усі пенсії підлягають перерахунку. До прикладу, люди, які не мають необхідного стажу чи отримують грошове забезпечення на умовах спеціальних законів. У них пенсія лишиться незмінною.

Індексована доплата за перенормований стаж не виплачуватиметься. Окрім того, з 1 березня деякі категорії людей отримають одноразову доплату у 2410 гривень. Їх виплатять тим, хто має повний страховий стаж та отримують базову пенсію менше прожиткового мінімуму. Розділять цю доплату на дві частини - 1200 у березні та таку ж суму виплатять у квітні.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: