Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]

"Рівне 1" підготував новий проект, який поєднає 10 міст (ВІДЕО)

Про складне - просто та доступно кожному. Саме таким принципом керується команда Рівне1, створюючи новий проект. Незабаром на екрани вийде нова програма, яка поєднає всю Україну, а саме 10 регіональних телекомпаній. У їх числі - і рівненський Перший місцевий. Про що говоритимуть - далі.

Медицина, освіта, екологія, децентралізація, правоохоронні органи, електронне самоврядування та антикорупція. Усі ці теми під прицілом журналістів телеканалу "Рівне 1" у новому проекті - "Реформи це просто". Він поєднав телемостами 10 регіональних телекомпаній з різних куточків України. Зуміти знайти прості слова, аби донести найважливіші акценти реформ - таке головне завдання нового проекту.

Дивіться також: Кому земельки: депутати Рівнеради продовжували договори оренди, та не всім (ВІДЕО)

Почути компетентні думки експертів, а також реальні історії тих, хто на собі відчув тонкощі реформ. Унікальність проекту ще й у тому, що глядачі, які присутні на записі ток-шоу, теж стають його активними учасниками - висловлюють думки та оцінюють прозорість та доступність реформи.

Об'єднала 10 регіональних телекомпаній в одному проекті Незалежна асоціація мовників. Організація вже не вперше підтримує масштабні задуми Рівне 1 та сприяє у їх втіленні.

Нова серія телемостів вийде в ефір Рівне 1 вже у лютому. Тож слідкуйте за анонсами, аби особисто сказати, що "Реформи - це просто".

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: