Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Пшенична та ячмінна крупа: благодійний збір для тварин організовували у школах Рівного (ВІДЕО)

Пшенична та ячмінна крупа: благодійний збір для тварин організовували у школах Рівного (ВІДЕО)

Пшеничну та ячмінну крупу, сухий корм та ліки - усе це діти однієї з рівненських шкіл збирають для допомоги безпритульним тваринам.Кажуть зібрали уже понад 70 кілограмів допомоги. Така благодійна акція є загально міською, та проводиться майже в усіх школах Рівного. Як долучаються школярі до благодійності бачили й наші журналісти.

Свого домашнього улюбленця Дарія Кулаківська знайшла біля школи. Каже, підійшов до майбутньої господарки, коли та поверталася з уроків. Зараз вони не розлучні - зізнається дівчина. Таку історію , про любов до тварин школярка розповідає у кожному класі, коли разом з однокласницями збирають благодійну допомогу для безпритульних тварин. Проводять таку акцію майже у всіх школах Рівного.

Дівчина запевняє, відданість таких тварин відрізняється від породистих котів та собак.

Окрім Дарії зі своїм домашнім улюбленцем благодійний збір у цій школі проводить і Вікторія Максимчик. Каже, хоч її пес і не безпритульний та не менш відданий. Про допомогу беззахисним тваринам та наскільки це важливо потрібно розповідати всім школярам - запевняє Вікторія.

За словами педагога-організатора, до акції долучаються усі учні школи. Та, навіть їх близькі. Вони приносять ліки, харчі, засоби гігієни для тварин та нашийники.

Триватиме акція до 15 лютого. А у школі запевняють, долучитися до неї можуть не лише учні, а й усі хто має бажання зробити добру справу. А уже 17 лютого в центрі міста походитиме благодійний ярмарок, після чого виручені кошти та зібрані харчі з медикаментами будуть розподілені між рівненськими притулками для безпритульних тварин.

Читайте ще: 

У Рівному збиратимуть медикаменти для тварин
 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: