Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Процедуру щодо визнання будівлі на вулиці 16 Липня історичною пам'яткою затягують? (ВІДЕО)

Процедуру щодо визнання будівлі на вулиці 16 Липня історичною пам'яткою затягують? (ВІДЕО)

Визнати будівлю на вулиці 16 Липня, більш відому рівнянам як колишнє кафе "Русана" - архітектурною памяткою, вимагає депутат Рівнеради Роман Стасюк. Напередодні він передав чиновникам відповідні документи, зібрані однією з громадських організацій міста. Сьогодні під час комісії міського господарства обранець заявив, що процедуру затягують.

Історична будівля на вулиці 16 липня відома, як Русана і яка належала до архітектурного ансамблю палацового комплексу князів Любомирських і надалі руйнується. Орендар знову не надав депутатам проекту робіт. Чиновники відмовляються вживати будь які дії на захист будівлі і блокують розгляд документів про надання їй статусу архітектурної пам'ятки. Про це на комісії міського господарства заявив лідер опозиції у Рівненській міській раді Роман Стасюк. Він каже чиновники відверто ігнорують свої обов’язки, тож опозиція вимагає негайного відсторонення начальника управління комунальної власності від займаної посади.

Читайте ще: у Рівному перекриють рух транспорту

Лідер опозиції Роман Стасюк вбачає кримінал у бездіяльності чиновників, каже орендар руйнує історичне приміщення а ні міський голова ні підпорядковане йому управління комунальної власності не реагують на звернення громадськості і опозиції. Швидше за все метою таких дій є подальша приватизація будівлі і її повна руйнація. Тож опозиція домагатиметься реакції правоохоронних органів.

Окрім відсторонення відповідальних за це чиновників опозиція вимагає провести незалежну експертизу стуну історичної будівлі на вулиці 16 Липня, аби уникнути подальших маніпуляцій з комунальним майном боку чиновників.
 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: