Статевий акт 20-40 хвилин – це добре, коли є час, сили та немає дітей. А потім дивуємося, чому в шлюбі все з сексом погано? Одна з відповідей – бо більшість пар переконані, що довго – це добре.І якщо немає часу на годинні ігрища, навіщо починати? Так сексу стає все менше, так з'являються коханці.

Ось результати досліджень американських сексологів Мастерс і Джонсон під назвою "Правило 5-20", в них перераховані умови, при яких жінка здатна відчувати оргазм 

  1. Відсутність у жінки аноргазмії – нездатності відчувати оргазм.
  2. Симпатія до партнера під час сексу. Ми часто турбуємося про свій зовнішній вигляд, фінансове благополуччя пари і якщо в момент сексу тривога з різних приводів вище симпатії до партнера, то оргазму не буде.
  3. Жінка повинна бути налаштована на хороший секс і оргазм. Іноді сильна любов і висока духовна близькість може заважати оргазму. Глибоко в підсвідомості жінки сидить думка "Мені з ним і без оргазму добре". І все. Оргазму немає.
  4. Чоловік добре знає і відчуває свою жінку. Іноді вчасно сказана фраза або м'які погладжування спини працюють краще, ніж всі пози Камасутри.
  5. Чоловік добре знає тіло і сексуальні переваги своєї партнерки і користується цими знаннями. Тут головне слово "своєї", тому що всі жінки різні і немає єдиного підходу до всіх! Важливо знати, що дарує партнерці оргазм.

При дотриманні цих п'яти правил жінці для оргазму досить 5 сантиметрів статевого члена і 20 секунд сексу.