У час боротьби з пандемією держава досить багато зусиль приділяє захисту медиків. Та не дарма говорять: держава починається з тебе. Саме тому чимало організацій та звичайних рівнян долучаються, аби власними силами максимально захистити медичних працівників.

Вони проводять години, дні й тижні, ризикуючи власним здоров'ям, аби допомогти подолати коронавірусну інфекцію тим, кого вона вражає найбільше. Найменше, що можемо зробити ми - це дослухатися до їхніх порад та подбати про їхнє здоров'я.

Таким принципом нині на Рівненщині керується чимало людей. Тож допомагають нашим місцевим лікарям, медсестрам, аби працювалося їм у найбільш комфортних умовах.

- З поширенням COVID-19 та введенням карантину життя не зупиняється. Українки народжують діток, які мають рости здоровими і щасливими. Медики перинатального центру допомагають майбутнім мамам і маленьким діткам. Вони також мають бути забезпечені усіма необхідними засобами захисту. Передав їм невеликий запас. Бережіть здоров’я, ми з вами! - написав на своїй сторінці депутат Верховної Ради Дмитро Соломчук, коли передав партію рукавичок та захисних костюмів у Рівненський обласний перинатальний центр.

На цьому підтримка медиків області народним депутатом не завершилася. Днями у Рівненську міську лікарню привезли сучасні модульні монітори до апаратів ШВЛ рівненським лікарям.

Такі медичні «комп’ютери» дозволяють відстежувати життєво важливі показники пацієнта: частоту дихання, насичення крові киснем тощо. У критичних ситуаціях з хворими на COVID-19 ці монітори рятуватимуть життя. Це те, що саме зараз необхідне медикам.

- Медикам часто не вистачає банальних засобів захисту. За офіційною інформацією, третина хворих на COVID-19 у Рівному – медичні працівники. Ми зобов’язані брати на себе відповідальність і допомогти у їх забезпеченні, - додав народний депутат.

Сказано зроблено. Рукавички, захисні маски, костюми, екрани - це неповний перелік того, що передав Дмитро Соломчук медичним закладам Рівного. Наприклад, днями 500 літрів дезінфікуючої речовини отримала Рівненська обласна дитяча лікарня.

Усе це - спільна робота політиків, підприємців, волонтерів та небайдужих рівнян, які об'єдналися, аби довести, що у цій боротьбі з пандемією Рівненщина разом. І ця робота не закінчиться до остаточної перемоги над недугом!