Рання діагностика онкологічних захворювань підвищує шанси на успішне лікування. Однак на початкових етапах рак може ніяк себе не проявляти. Як же визначити, що він розвивається і незабаром може перерости в серйозну проблему? 90% хворих можна було врятувати ...

Ось кілька найпоширеніших видів раку і їх ранні ознаки:

1. Рак легенів і печінки.


Симптом 1: протягом 5 років у вас відсутня температура під час застуди.Це ознака того, що імунна система занадто ослаблена, вона не може повноцінно функціонувати, тому не реагує на шкідливі віруси і бактерії.Симптом 2: протягом 2-3 років ви часто прокидаєтеся ночами. Якщо ви прокидаєтеся в 1-3 годині ночі, це ознака раку печінки. Прокидаєтеся з 3 до 5 ранку? Можливо, у вас розвивається рак легенів.Симптом 3: ви відчуваєте слабкість і стомлюваність, швидко втрачаєте вагу.Це ознака раку печінки, яка відповідає за підтримання нормального обміну речовин і очищення організму.

2. Рак молочної залози.


Перші симптоми:Новоутворення або деформація грудей, асиметрія молочних залоз. Будь-які ущільнення, зміни форми або кольору сосків повинні вас насторожити.Набряки, висип, роздратування в області грудей, які з'явилися раптово і ніяк не пов'язані з вагітністю або менструальним циклом.

3. Рак кишечника.


Головний симптом: тривалий запор.Він призводить до подразнення слизової оболонки кишечника шкідливими токсинами. Це є ще одним фактором розвитку раку.Кращий час для походу в туалет - після пробудження рано вранці. Організм повинен звільнитися від скупчилися токсинів. Якщо ви пропустите похід в туалет, в подальшому вас почнуть мучити запори.

Ось ще кілька неспецифічних симптомів того, що у вас, можливо, розвивається рак:

Протягом 2 років у вас не було прищів, навіть якщо весь цей час ви вживали гостру і жирну їжу у великих кількостях.

У вас практично відсутнє почуття голоду.

Вас постійно лихоманить, але температура при цьому невисока.

Шкіра втратила еластичність.

В кінці дня ви відчуваєте легку лихоманку.

На білку ока з'явилися видимі кровоносні судини.

Будьте уважні до свого здоров'я. Звертайте увагу на будь-які видимі і раптові зміни в організмі - як всередині, так і зовні. Ведіть здоровий спосіб життя і приділяйте час діагностиці захворювань. Ваше здоров'я - у ваших руках.