Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]

"Open Space" відкрили у Костополі

У Костополі запрацював центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану "Open Space".

Центр європейського зразка функціонуватиме на базі Костопільського районного відділу ДРАЦС. Тож відтепер місцеві жителі і гості міста матимуть можливість отримувати послуги в новому сучасному приміщенні за європейськими стандартами.

Сучасний офіс містить електронну чергу, простору зону для очікування, дитячий куточок, пост-термінал для здійснення оплати безпосередньо на місці. Усі зручності для комфортного отримання послуг мешканцями регіону.

Щодня тут обслуговують близько 30 громадян. 

Читайте також: четверту амбулаторію відкрили у Рівненському районі (ФОТО)

В новому "OpenSpace" можна буде отримати 16 найпопулярніших послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

Це другий сучасний центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану на Рівненщині. У липні минулого року "Open Space" запрацював на базі Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. З моменту запровадження даного сервісу в "Open Space" звернулося 9620 громадян.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: