Відомий український телеведучий та керівник Спортивного руху JuniorZ робитиме це вдруге, але вперше у рамках найпрестижнішої національної премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine.

 Про це повідомляє видання "Центральний".

У новині йдеться, що організатори шукають вчителя, який виховує у дітях любов до здорового способу життя, спорту та фізичної активності, а також свідоме ставлення до власного здоров'я.

"Ми у ГО JuniorZ мріємо та вже понад 2 роки працюємо над тим, щоб мотивувати українських вчителів фізкультури проводити для школярів більш цікаві та різноманітні уроки. Аби діти, відповідно, могли обирати для себе види спорту та активні ігри, які подобаються та підходять під їхню фізпідготовку. Приємно, що наші старання помітні на всеукраїнському рівні й долучення до Global Teacher Prize Ukraine є підтвердженням цьому. Така можливість, без перебільшення, честь для JuniorZ. Віримо, що для вчителів фізкультури своя номінація у цій престижній освітянській премії також стане мотиватором для розвитку та удосконалення роботи, адже їхня праця часто буває недооціненою. Вчителі фізкультури круті, повірте, я знаю що кажу! І ми радіємо, що цього року зможемо нагородити найкращого в рамках Global Teacher Prize Ukraine", — зазначив Олександр Педан. 

Також відомо, що взяти участь в номінації “Учитель фізкультури JuniorZ” можуть учителі фізкультури, спорту, плавання, гімнастики та хореографії, що викладають у загальноосвітніх навчальних закладах. Переможця чекає тижнева поїздка до Німеччини з освітньою програмою, а саме відвідання Олімпійського містечка, знайомство зі спортсменами та німецькою методикою шкільного спортивного виховання, а також грошова премія від ГО JuniorZ у розмірі 30 тисяч гривень.

Крім того у повідомленні йдеться, що кожного року громадська спілка “Освіторія” обирає найкращого вчителя країни. Global Teacher Prize Ukraine називають також вчительським Оскаром. Її переможці отримують винагороди з рук Президента, проголошують промови у Верховній Раді України та входять до престижних рейтингів суспільного впливу. Найкращий вчитель країни отримує 250 000 гривень, а переможці у різноманітних номінаціях — призи від партнерів, від грошових премій до навчальних можливостей та здійснення мрій.

"Подати заявку на участь або номінувати улюбленого вчителя можна до 1 серпня 2020 року. Переможців оберуть 3 жовтня на міжнародний День Учителя", - йдеться у повідомленні.