РАЕС
Рівненська атомна електростанція вивела блок №2 в середній планово-попереджувальний ремонт, повідомила прес-служба станції.

Під час ремонту будуть проведені регламенті роботи на основному обладнанні:

- середній ремонт реактора;
- поточний ремонт турбіни турбоагрегату ТА-3;
- середній ремонт генератора турбогенератора ТГ-3;
- капітальний ремонт турбіни ТА-4;
- середній ремонт генератора турбогенератора ТГ- 4;
- капітальні та поточні ремонти парогенераторів;
- капітальні, середній та поточні ремонти головних циркуляційних насосів.

"Відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою 15 березня 2020 року планується відключення від енергомережі енергоблоку №2 Рівне нської АЕС (ВВЕР-440) для проведення середнього планово-попереджувального ремонту (ППР), розрахованого на 45 календарних діб.", - зазначено у повідомленні.

Також на енергоблоці №2 буде проведено низку понадрегламентних робіт, зокрема – за результатами контролю заміну патрубків системи управління та захисту. В рамках підвищення надійності головних циркуляційних насосів проводитиметься заміна нажимних фланців та направляючих апаратів; вузла кріплення робочого колеса та заміна самого робочого колеса; ремонт трубопроводів технічної води «відповідальних споживачів» вентиляційних систем 2Р-1, 2Р-2, 2Р-5 тощо.

Крім того, під час ППР на енергоблоці №2 заплановані роботи з модернізації, а саме модернізація системи збудження турбогенератора ТГ-3, модернізація кабельних гермопроходок.

Читайте також: Рівне нчани скаржаться на дорогу