З 28 по 30 травня на загальновійськовому полігоні пройшли збори з командирами батальйонів та дивізіонів.

Метою даного заходу є обмін та узагальнення бойового досвіду із застосування військових частин та підрозділів в зоні проведення АТО/ООС та відпрацювання єдиних поглядів щодо проведення заходів бойової підготовки у військових частинах оперативного командування.

На навчальних місцях для командирів батальйонів/дивізіонів та їх заступників демонструвалася методика проведення занять із підлеглим особовим складом із вогневої та інженерної підготовки, військової топографії, організація зв’язку, тактична медицина, основи виживання, тактика на полі бою, облаштування та дії на спостережному посту, використання інтерактивного лазерного тиру під час вогневої підготовки, організація проведення занять із використанням пейнтбольного обладнання.

***

***

Старший лейтенант Олександр Ковальчук, керівник навчального місця «Саморобні вибухові предмети» зазначає, що такі навчання вкрай важливі, адже ситуації на полі бою бувають різними:

«Наше завдання - це довести до особового складу дії на замінованій місцевості, щоб всі вийшли живими та неушкодженими. При виявленні будь-якого вибухового пристрою, перш за все потрібно його позначити та відійти на безпечну відстань, категорично забороняється брати його до рук.»

У зборах взяли участь понад 200 офіцерів військових частин оперативного командування «Захід». 

Дивіться також: "Спочатку думали, що горить ліс": місцеві жителі розповіли про катастрофу на Рівненщині

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber