Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині ветерани війни власноруч виготовили

На Рівненщині ветерани війни власноруч виготовили "маки пам'яті" (ВІДЕО)

Напередодні Дня пам'яті та примирення, учасники бойових дій своїми руками виготовили "червоні маки". Вже традиційно таку квітку вважають символом пам'яті жертв війни. Бійці, які зараз знаходяться на реабілітації у селищі Клевань, сьогодні виготовляли маки, дарували їх медсестрам та вішали собі на одяг.

Ігор Бровко вже 20 днів знаходиться в центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравми, що у селищі Клевань. Сюди він потрапив прямо із передової. Вже за 30 днів Ігор знову поїде на схід, захищати нашу країну.

В мене закінчується 45 днів реабілітаційний період, потім буде ВЛК. Я взагалі з передової сюди потрапив Луганська, Попасна. Травма в мене перелом хребта шиї, три штуки і струс мозку, - розповідає учасник бойових дій на сході України Ігор Боровко.

Сьогодні ж замість зброї в його руках ножиці та тканина. Разом з іншими бійцями, Ігор власноруч виготовляє "червоні маки", як символ Дня пам'яті та примирення. Такі квітки нагадують кривавий слід від кулі. В Україні цей символ прийшов на зміну георгіївської стрічки, яка стала ознакою сепаратизму й російської агресії проти нашої держави.

Беремо тканину і вирізаємо з неї кружечки. Потім їх складаємо. Такий собі конструктор Лего - символ миру я думаю, що це означає.

Така арт-терапія не в новинку для цього центру. Тут бійці власноруч малюють картини та займаються гончарством. За словами лікаря-психолога сеанси арт-терапії допомагають їм заспокоїтись, що позитивно впливає на одужання.

Це допомагає кожній людині, кожному ветерану відновити свій емоційний стан, стан який схований за певною життєвою ситуацією. Окрім того розвивається і дрібна моторика, - говорить психолог реабілітаційного центру Ольга Галицька.

Сильних та мужніх чоловіків ми побачили з іншого боку. Дуже вправно вони виготовили червоні квіточки та прикрасили ними свій одяг. Окрім того, підписали та подарували "маки пам'яті" персоналу лікарні. 

Читайте ще: у Рівному перекриють рух транспорту

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: