Робоча зустріч із довгостроковими спостерігачами Європейської місії відбулася сьогодні, 28 лютого, в обласному управлінні поліції.

Пауло Ферреіра і Драган Нікодієвіч проводять на Рівне нщині моніторинг ситуації виборчої кампанії, зокрема щодо дотримання законодавства.

Під час зустрічі заступник начальника ГУНП в Рівне нській області Руслан Стрельбіцький та начальник відділу комунікації Антон Крук окреслили представникам спостережної місії план заходів у забезпеченні публічної безпеки та порядку до і під час голосування, наголосивши на чіткій взаємодії правоохоронних органів та готовності до проведення демократичних та чесних виборів.

Читайте також: Медики Рівне нщини захищені від кору 

Крім того, Руслан Стрельбіцький зазначив, що у цілому з початку передвиборчої кампанії до поліції області надійшло 62 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом.

За результатами перевірки складено 22 протоколи про вчинені адмінправопорушення щодо розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без вихідних даних, порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та дрібне хуліганство, а за фактом підкупу виборця відкрито два кримінальних провадження.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber