Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині селянам надавали правову допомогу

На Рівненщині селянам надавали правову допомогу

У селі Мала Любаша Костопільського району відбувся виїзний прийом громадян.

28 лютого в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у населених пунктах Рівненської області відбулося консультування громадян на базі сільської ради Малолюбашанської ОТГ Костопільського району.

Читайте також: П`яний водій скоїв ДТП поблизу Рівного 

Мешканців населеного пункту цікавили питання порядку спадкування майна, реєстрації права власності на нього, поділу (виділу) об’єкта нерухомості та виділення частки із спільного майна подружжя в натурі. В рамках правопросвітницької роботи працівники Рівненської юстиції проінформували громадян про превентивні заходи захисту майна (в тому числі щодо запобігання рейдерським захопленням земельних ділянок), роботи комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та переваг в отриманні електронних послуг он-лайн. Посадові особи сільської ради дізналися про можливість здійснення функцій у сфері державної реєстрації.

Крім того, з метою надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення, цього ж дня проведено консультативну роботу в Управлінні праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: