16 вересня 2023 року на війні загинув Андрій Огородник житель с.Великий Житин, український боксер, паламар храму Свято-Михайлівська церква с.Великий Житин.

 Про це повідомили на сторінці храму.

Прощання відбудеться у п'ятницю, 22 вересня.

O 11 00 заупокійна літія біля батьківського дому в с.Великий Житин загиблого воїна Андрія.

Після заупокійної літії, пішим ходом по вулиці Шевченка, вихід на вул.Маложитинську та вихід на Рівненську (Центральну) вулицю та до самого храму.

"Просимо всіх небайдужих зустріти полеглого воїна «живим коридором» та віддати останню шану нашому прихожанину Андрію. 12:30 зустріч нашого захисника біля Свято Михайлівського Храму (Час може змінюватися)", - йдеться в повідомленні.

Церемонія поховання відбудеться на кладовищі в селі Великий Житин.

Про трагічну новину повідомила також пресслужба Федерації боксу України з посиланням на тренера боксера – віцепрезидента Федерації боксу України та президента Рівненського обласного осередку ФБУ Володимира Соколовського.

"Під час виконання бойового завдання загинув Андрій Огородник, майстер спорту України, чемпіон Кубка України. Багаторазовий призер чемпіонатів України", – написав Соколовський.

Загиблий був майстром спорту, чемпіоном Кубка України та входив до складу національної збірної України.

Огородник займався боксом у Рівному. Успішним для нього видався 2018 рік, коли він виграв національний Кубок у категорії до 52 кг і став бронзовим призером чемпіонату України серед чоловіків до 22 років, який відбувався у Маріупол

Боксер був на службі у Центрі спеціальних операцій А. Бійці ЦСО А, відомого як Альфа, виконують завдання малими групами на всіх напрямках бойових дій.

Андрій Огородник на тренуванні