Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині почали виявляти туберкульоз у дітей до 5 років (ВІДЕО)

На Рівненщині почали виявляти туберкульоз у дітей до 5 років (ВІДЕО)

У семи районах Рівненщини люди найбільше хворіють на туберкульоз. А саме у Рівненському, Володимирецькому, Гощанському, Корецькому, Острозькому, Рокитнівському та Радивилівському. А також у місті Вараш. У минулому році двоє дітей від цієї недуги померли. Це малюки трьох років та шести місяців. Таку невтішну статистику оприлюднили медики напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначають 24 березня. Більше, далі у сюжеті.

Це Роман. Звідки він та скільки років, не каже. Чоловік третій день лікується у Рівненському протитуберкульозному диспансері. Зізнається, у нього туберкульоз.

У Антоніни плеврит. Тобто у легенях набирається рідина. Жінка щороку проходить профілактичне лікування у туберкульозному диспансері. Каже, до пацієнтів цього закладу вже звикла.

Лікарі констатують, загалом туберкульоз в області відступає. За чотири роки захворюваність знизилась на 20 відсотків. Але часто люди незнають, що вони хворі.

До теми: на Рівненщині двоє дітей померли від туберкульозу (ВІДЕО)

У семи районах Рівненщини, люди найчастіше хоріють на туберкульоз: у Рівненському, Володимирецькому, Гощанському, Корецькому, Острозькому, Рокитнівському та Радивилівському. А також у місті Вараш. Також в останні роки цю недугу почали виявляти у дітей до 5 років. Двоє малюків минулого року від неї померли.

І додають вакцини БЦЖ зараз вистачає. Краще щепити дитину аби попередити недугу. Дорослим радять проходити щорічні профогляди. У разі появи підозрілих симптомів - не займатися самолікуванням, а відразу йти до лікаря. Адже найчастіше люди звертаються із запущеними формами туберкульозу, які вже важко лікувати.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: