Сталося це в Острозі учора, восьмого серпня, під час розбирання старої будівлі, яка розташована за кілька метрів від новозбудованого приміщення Острозького відділу поліції. Бригада робітників під час земляних робіт виявила зброю та боєприпаси часів Другої світової війни.

На місці події працювали слідчо-оперативна група, працівники вибухотехнічного відділу ГУНП.

Із місця події правоохоронці вилучили частину гвинтівки з маркуванням, частину кулемета, гвинтівку із зміною конструкції, дерев’яну шкатулку із патронами різного калібру в кількості 113 штук, кулеметна стрічка з патронами в кількості 50 шт, 11 касет з патронами загальною кількістю 55 штук, 57 патронів насипом, 12 різних гранат, 2 запали до гранат, пістолет «Штаєр» зразка 1912 року.

Всю виявлену зброю та боєприпаси вилучили. Вирішується питання про подальше їх знешкодження.

На місці події також виявили посвідку, яка дозволяла громадянину пересуватися окупованою фашистами територією, а також коробку із сірниками, — зазначив очільник поліції Рівненської області Валерій Самчук. — Тож ці речі, а також деякі одиниці зброї ми передаватимемо до Острозького краєзнавчого музею для збереження нашої історії.

Крім того, сьогодні, дев’ятого серпня, на місці події продовжують працювати спеціалісти-вибухотехніки. Для детальнішого дослідження земельної ділянки до роботи залучили екскаватор.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області.

Читайте також: У Рівному дев`ять рятувальників гасили автомобіль

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber