За це йому загрожує до 3 років позбавлення волі.

30 січня слідчі скерували до суду кримінальне провадження із обвинувальним актом щодо 56-річного екс-голови села на Березнівщині, який підробив документ про виділення земельної ділянки.

До поліції у листопаді 2018 року надійшло звернення жителя селища Городище. За його словами, він хотів оформити у власність земельну ділянку, яку отримав під будівництво три роки тому.

Однак, під час оформлення документів у Держгеокадастрі йому повідомили, що ця земельна ділянка вже перебуває у власності іншої особи. Під час перевірки звернення поліцейські встановили, що у 2013 році сільський голова склав та видав жінці завідомо неправдивий витяг із рішення сільської ради про дозвіл на розроблення проекту землеустрою.

Виявилося, що у списках, які виносилися на розгляд сесії із земельних питань у 2013 році цієї жінки не було. А вже у 2015 році депутати сільської ради прийняли рішення про виділення цієї ж ділянки для іншого місцевого жителя.

Слідчі зібрали достатньо доказів, аби повідомити про підозру колишньому посадовцю у вчиненні службового підроблення документів, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України, та направили кримінальне провадження із обвинувальним актом до суду.

Санкція інкримінованої чоловікові статті передбачає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: 

Чоловік, який на Рівне нщині вбив двох людей, залишиться за ґратами (ВІДЕО)