Фото ілюстративне
Відомо, що літні канікули розпочнуться після того, як пролунають останні дзвоники.

Усього на Рівненщині випускатиметься зі школи понад 7,6 тисяч одинадцятикласників та 13,7 тисяч дев’ятикласників. В обласному центрі атестати отримають близько 1,1 тисяч одинадцятикласників та 2,250 дев’ятикласників.

Вищі навчальні заклади підготували понад 12,2 тисяч фахівців, зокрема бакалаврів та магістрів. Загальна кількість випуску 2019 року в професійних закладах становитиме понад 4,2 тисячі учнів.

Торік, 11-й клас закінчили близько 7,6 тисяч одинадцятикласників, 13,1 тисяч дев’ятикласників.

Читайте ще: як рівнянам отримати податкову знижку на освіту дитини?

До кінця травня учні 4-х та 9-х складатимуть ДПА, а учні 11-х класів та учні ПТНЗ складатимуть ЗНО. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням із математики і завершиться 13 червня тестуванням із хімії.

Кількість золотих та срібних медалей стане відомо після проведення ЗНО та підсумкових атестацій у старших класах шкіл Рівненщини.

Зазначимо, що рішення про дату завершення навчання залишається за керівництвом школи. Міністерство освіти і науки зазначає, що літні канікули повинні початися не пізніше 31 травня, а новий навчальний рік – в перший робочий день вересня. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber