Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Поліссі досі залишилися столітні хати (ВІДЕО)

На Поліссі досі залишилися столітні хати (ВІДЕО)

Як жили поліщуки сто років тому, можна побачити на власні очі. У Сарнах відтворено єдиний в Рівненській області музей просто неба. Атмосфера поліського села кінця ХІХ століття, де можна побачити багато цікавих атрибутів. Детальніше про це у сюжеті далі.

Більше століття тому у північних районах Рівненщини панувала така атмосфера. Все натуральне, зроблене та обжите своїми руками. Ось це не макет, а перевезена із Сарненського району, старовинна хата селянина середнього статку, розповідають культурологи.

В такій хатині виросла майстриня пані Галина. Її батько займався господарством, мама ткала та вишивала. Любов до народної майстерності передалася і дочці. Відтоді пані Галина не полишає полотно та нитки.

Читайте також: ще один інклюзивно-ресурсний центр запрацював на Рівненщині (ФОТО)

Ця хата світла та простора, має декілька кімнат. Щоправда на Поліссі існували й набагато менші будиночки, розповідають культурологи.

Низька стеля, маленькі вікна та велика піч. У такій хатині жило в той час до десяти чоловік.

Так століттями були влаштовані хати на Поліссі, хоча подібні будинки можна знайти у селах і зараз. У музеї просто неба, також є автентичний млин, старовинні вулики, каплиця та кузня - яка вміщує у собі всі потрібні атрибути.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: