Фото ілюстративне
Неприємний «подарунок» напередодні Нового року отримали мешканці вулиці Вигнанка райцентру.

Сьогодні вранці працівники «Рівнеобленерго» почали шукати причину відключення лінії 10 кВ та знеструмлення 18 осель дубенчан.

Енергетики з’ясували, що знеструмлення спричинила крадіжка трансформаторної оливи з КТП-165, яка своєю чергою призвела до виходу з ладу трансформатора.

Дубенчани, які постраждали від крадіжки і живуть найближче до вказаної КТП, стверджують, що нічого не чули і нікого підозрілого не бачили. Втім, це малоймовірно, оскільки процес злиття оливи доволі тривалий.

ПрАТ «Рівнеобленерго» закликає мешканців області повідомляти про виявлення випадків демонтажу обладнання трансформаторних підстанцій чи ліній електропередач та інформувати про відомі факти крадіжок. Адже, покриваючи злочинців, люди самі стають жертвами їхніх протиправних дій.


Загалом від початку 2018 року на Рівненщині сталося 57 крадіжок обладнання ПрАТ «Рівнеобленерго», якими було завдано збитків підприємству на суму понад 600 тис.грн. Серед вказаних злочинів – злиття майже 5 тон трансформаторної оливи. Щодо усіх злочинів було повідомлено поліцію.

Варто зауважити, що 7 крадіжок цьогоріч поліцейськими та працівниками «Рівнеобленерго» було розкрито, завдані збитки винуватцями відшкодовані. Тобто відповідальність за скоєне рано чи пізно настане!
 

Читайте ще: 

Рівняни долучилися до акції підтримки українських військовополонених моряків [ФОТО]

У селах Рівненщини "з нуля" зводять амбулаторії