фото ілюстративне
У Рівному перенесуть жіночу консультацію, яка нині розташована в Центрі ПМСД "Центральний". Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Віктор Іськів. Він зазначив, що договір оренди закінчився ще на початку січня. Відтак, сім лікарів з жіночої консультації працюватимуть в пологовому на вулиці Медичній. 4-ро медиків залишаться на Драгоманова. Більше про переселення у сюжеті Інеси Пославської.

25-річна Марія в черзі до жіночого лікаря. Жінка проживає за містом, проте звертається до профільного лікаря у Центрі ПМСД "Центральний".

Проте сьогодні лікарям жіночої консультації повідомили про їхнє переселення. Це вже вп'яте за весь час існування відділення. Договір оренди з медичною установою, у якій вони перебувають, завершився ще 6 січня.

Тож у профільному управлінні планують перемістити жіночу консультацію в пологовий будинок на вулиці Медичній. Переселять не всіх, а лише семеро лікарів. Ще четверо залишаться в приміщення на вулиці Драгоманова.

Світлана працює лікарем жіночої консультації 20 років. Каже, за час своєї роботи 3 рази з колегами переселялася.

Дивіться також: Бездоріжжя на трасі Рівне - Луцьк: коли на дорозі полатають ями? (ВІДЕО) 

Ми запитали у жінок, які були в черзі за лікарською консультацією, чи погоджуються вони з переселенням жіночого відділення до пологового будинку. Відповіді різняться.

Натомість у профільному управлінні кажуть, лікарі, які залишаться, зможуть приймати жіноче населення, яке проживає у центральній частині міста. З північного мікрорайону до пологового будинку їде прямий маршрут №38.

У лікарів жіночої консультації інша думка.

Колишні кабінети у центральній поліклініці займуть сімейні лікарі та педіатри, які нині працюють в дитячій поліклініці на Чорновола.

7 лікарів жіночої консультації повинні звільнити свої кабінети до Пасхи. Хто саме переїде мають визначити медики самостійно. Так і само як і поясни пацієнтам, за якою адресою шукати гінеколога.