Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Кому категорично не можна вживати імбир

Кому категорично не можна вживати імбир

У холодний період імбир користується величезним попитом, адже він допомагає імунній системі боротися з простудними інфекціями. Багато людей щодня використовують спецію імбиру в своєму раціоні і п'ють імбирний чай. Тим не менш, є певна група людей, яким варто видалити цю рослину зі свого раціону.Медики застерегли, що не всім людям однаково корисний цей продукт. Фахівці розповіли про категорії людей, які не повинні вживати імбир.

Вагітні


В імбирі міститься багато найсильніших стимуляторів, які здатні викликати передчасні скорочення у вагітних. Особливо небезпечно вживати корінь в останньому триместрі.


Люди з розладами крові
Імбир може погіршити стан крові людям, які страждають на гемофілію - хронічна кровоточивість, яка з'являється на грунті зниженого згортання крові. Причина в тому, що імбир прискорює кровообіг.

Люди, які намагаються набрати вагу


Імбир зменшує апетит, а також прискорює метаболізм. Таким чином, люди, яким потрібно поправитися, повинні уникати вживання імбиру, а також будь-яких добавок, до складу яких він входить.


Люди, що вживають ліки для регуляції артеріального тиску або лікування цукрового діабету

Ви запитаєте, чим може заважати імбир цій групі людей? Все тим же, він прискорює метаболізм, тому деякі ліки можуть просто не встигати виконувати свою функцію. Особливо ризиковано комбінувати імбир з антикоагулянтами, бета-блокаторами і ліками на основі інсуліну.


Через сильні зігріваючих властивостей імбир не рекомендують приймати при високій температурі.Він категорично протипоказаний при лихоманці або опіках.


Імбир стимулює вироблення жовчі, тому його не можна їсти людям з хворою печінкою і камінням в жовчному міхурі.


Імбир не рекомендують вживати при гострих і хронічних захворювання нирок, циститі.


Якщо ви не входите ні в одну з перерахованих вище груп, тоді можете сміливо вживати імбир. Вам він принесе тільки користь.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: