Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Хтось радіє, інші плачуть: як пройшов останній дзвоник у Рівному (ВІДЕО)

Хтось радіє, інші плачуть: як пройшов останній дзвоник у Рівному (ВІДЕО)

У школах Рівного пролунав останній дзвоник. Це день, коли учні до осені прощаються з підручниками, домашнім завданням та формою. А от одинадцятикласники цього дня прощаються зі школою назавжди і вирушають у доросле життя. До них на святі уваги найбільше. У рівненській гуманітарній гімназії випускники танцювали вальс, співали і випускали у небо кульки. Ми також бачили як все було.

Останній дзвоник у школах Рівного пролунав. Всі у святковому вбранні, з квітами та з гарним настроєм. Керівники підсумовують навчальний рік, який минув.

"Він був дуже напружений бо діти наполегливо гризли граніт науки. Ми їм у цьому допомагали. У школі навчається дуже багато учнів. А це відповідно дуже багато різноманітних заходів, змагань, конкурсів. Були деякі проблеми, як і у житті. Але у цілому ми закінчили із гарним результатом."

У Рівненській гуманітарній гімназії 70 випускників. Семеро з них є претиндентами на отримання медалей. Мама випускниці, Лариса Остапко прийшла на останній дзвоник з квітами. Каже, сьогодні її донька прощається зі школою. За 11 років було всього.

"Шкільні роки - були тяжкі і кращі моменти у житті дитини. Свої успіхи, розчарування. Але нічого, якось ми вже добились до 11 класу і все."

Віктор Войчук прийшов на останній дзвінок до похресниці. Не лише словом, а й квітами буде вітати випускницю.

Читайте також: Традиційно та сучасно: як у Рівному свято останнього дзвоника відзначають? (ФОТО, ВІДЕО) 

 Поки випускники думають про ЗНО, учні молодших класів про літній відпочинок. П'ятикласниця Ангеліна вже збудувала плани.

"Хочеться на море, може у село. Я хочу літо провести захопливо, набратися енергії до наступної школи."

Вальс випускників, батьківські слова, подяки, прощання, не лише сміх, а й сльози - так традиційно пройшов останній дзвінок. Випускники випустили у небо кульки і назавжди сказали школі - прощай!

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: