Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Хижак, який гуляв Житомиром - вже у Рівному (ВІДЕО)

Хижак, який гуляв Житомиром - вже у Рівному (ВІДЕО)

Рись, яка гуляла Житомиром, вже у Рівному. Її привезли і помістили у зоопарк. У Рівному вже майже освоївся. Як виглядає тварина та чи залишиться житомирський самець Борька у Рівному, дивіться далі у сюжеті.

Рись бігає з одного кінця клітки у інший. Її напередодні привезли з міста Житомир. Там вона розгулювала місцевим гідропарком. Хижака виловили та відвезли до міського центру захисту тварин. Ветеринари виявили у рисі перелом правої передньої лапи. Надали відповідну допомогу і через декілька днів транспортували у рівненський зоопарк.

Це дорослий самець. Орієнтовно йому 3 роки. У Житомирі його прозвали Борькою. Найвірогідніше тварину з народження утримували у неволі. Вона мало рухалась, тому звикнути до життя у природних умовах вже не зможе.

Дана тварина занесена до Червоної книги України. На території Полісся цих хижаків лишилось менше сотні. Найбільше їх мешкає у Чорнобильській зоні, де мало людей.

У Рівненському зоопарку тварина пробуде місяць. А саме карантинний період. Тут їй зроблять всі необхідні щеплення. Швидше за все, її власник не з'явиться. Боятиметься кримінальної відповідальності.

Через місяць хижака віддадуть у якийсь зоопарк України. А можливо він залишиться й у рівненському. Адже тут є пара рисів. Керівництво місцевого звіринцю розглядає можливість заміни свого самця на житомирського Борю.

Дивіться також: 

У Рівненській лабораторії показали, як перевіряються продукти на якість (ВІДЕО)
 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: