Нічия у принциповому матчі. “Кардинал-Рівне” не зміг обіграти львівську “Енергію”, але не залишився без здобутих очок. Як рівненська команда зберігала відрив від суперника у турнірній таблиці дивіться далі.

Рівне нська команда, яка зараз знаходиться не у самому кращому становищі, почала матч значно активніше. Проте через власну помилку першою пропустила.

Ще через півхвилини підопічні Олександра Басича не порозумілися між собою і дозволили супернику уже подвоїти рахунок

Після чого "Енергія" мала ще шанси збільшити відрив та домашня атмосфера допомогла рівнянам у кінці матчу скоротити відставання у класичній атаці в пас 1:2.

Читайте ще: нагороди із Білорусі привезли рівненські тхеквондисти

Та вже в другому таймі "Кардиналу" вдалося зрівняти рахунок. Після передачі Ардашнікова, Мілінький переграв голкіпера "Енергії" і зробив рахунок 2:2

Упродовж 13 хвилин, які залишилося відіграти "Кардинал" відчувши у собі сили намагався вирватися уперед. Втім удача в цей день була не на їхній стороні. Навіть граючи заключні півтори хвилини у більшості після вилучення Ременця рахунок не змінився.

Нічия 2:2 “Кардинал-Рівне ” залишається на 5 позиції у турнірній таблиці.