Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Іграшки та яскраві килимки. У Рівненській дитячій лікарні відкрили

Іграшки та яскраві килимки. У Рівненській дитячій лікарні відкрили "Кімнату позитиву" (ВІДЕО)

Лікування з іграшками та пазлами. У Рівненській обласній дитячій лікарні відкрили "Кімнату позитиву". Пацієнти, які тривалий час перебувають у медичному закладі, відтепер зможуть проводити свій вільний час весело. Замість білих стін у них - малюнки, замість лікарняного ліжка - яскраві килимки. Більше про "позитивне" лікування - далі.

 Сірі лікарняні будні для рівнянки Катерини і її 5-річного сина перетворились у яскраві та веселі розваги. У офтальмологічному відділенні Рівненської обласної лікарні відкрили "Кімнату позитиву".

У Кімнаті позитиву - 4 зони: ігрова, спортивна, розвивальна та читальна. Тож кожен маленький пацієнт може знайти заняття до душі, таким чином відпочити від щоденних процедур та лікарняного ліжка.

За дітьми спостерігає педагог-вихователь. А для тих хто пропустив чимало уроків в школі, тут зможуть наздоганяти освітню програму. А вже з вересня тут ймовірно навчатимуть вчителі.

Дивіться також: у Рівному професор із США розповів про запобігання вродженим вадам розвитку дитини (ВІДЕО)

В Україні це друга кімната позитиву. Першу - відкрили у Івано-Франківську. Відвідувати її у Рівному можуть не тільки пацієнти відділення, у якому її створено.

Яскравий простір, іграшки та розваги позитивно впливають на здоров'я маленьких пацієнтів, а ще кажуть лікарі, прискорюють одужання дітей. Такої ж думки і Олена. Її племінник у цьому відділенні вже тривалий час.

Кімнати позитиву у Рівному облаштували за кошти благодійнорго фонду. Наступні такі проекти будуть реалізовані у Харкові та Дніпрі.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: