Фото ілюстративне
Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності.

Свято відзначають з 1999 року. Цьогоріч -  27 річниця Незалежності. Кореспондент Рівне 1 поцікавилась у рівнян, що вони бажають Україні.


Іван Зима:


- Головне-миру,відновлення цілісності кордонів держави, щоб ніколи не гинули наші бійці!!!

Інна Боровець:

-  Бажаю Україні відповідальних громадян, щоб кожен якісно виконував свою роботу і відчував відповідальність за все, що відбувається в державі. Бажаю мудрих керівників, які будуть впроваджувати правильні реформи в інтересах країни. І менше нам палок в колесах, тоді все буде добре.

Тетяна Безощук:


- Єдине і найголовніше, на разі, це - миру.


Руслан Алексіюк:


- Пепемоги! Миру! І достатку… саме в такій послідовності! Наша держава, повинна посісти належне місце серед інших європейських країн. А повагу і необхідний рівень, можна отримати лише довівши собі та всьому світу - власну самодостатність. Вміння боронити свої території, свою мову, культуру... Лиш той достойний процвітання, хто здатен платити за нього ціну!

Ірена Боровець:


- Мудрості владі і усвідомлення, що кожна влада від Бога.

Сергій Ліщук:


- Для своєї Батьківщини щиро зараз бажаю лише миру. Всім українцям - єднання, терпіння та натхнення для важкої щоденної праці на благо своє та нашої країни для розбудови суверенної, демократичної, правової європейської держави. Лише разом ми досягнемо перемог як у баскетболі, так і у всіх наших спільних справах.

Дмитро Мельник:


- Процвітання!!!

Читайте також: У Рівному святкують День прапора

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber