фото ілюстративне
Чергове подорожчання. В Україні зросли ціни на горіхи. Щоправда рівнянам байдуже, кажуть продавці на ринку. Адже продажі такого здавалося б, корисного продукту впали в рази. Які різновиди горіхів можна купити у Рівному та скільки вони коштують у сюжеті далі.

Виростила, збирають та чистить своїми руками. Продавчиня Надія розповідає про хороший врожай горіхів на власному подвір'ї. Склянку вітамінів продає за десять гривень. Цьогоріч волоські горіхи не подорожчали, але їх чомусь не купують, розповідає пані Надія.

"Не беруть, просто люди не беруть. У людей немає грошей. Дешево цього року та й врожай хороший? Так, але немає збуту. Чому? Та, немає у людей грошей. То на отоплення , то ще щось, тай не вистачає. Зараз взагалі мало що купують, взагалі"

Торговці додають, впали продажі на національні горіхи, а що вже говорити про заморські, ціна яких вища за волоські в десятки разів.

Дивіться також: На Майдані Незалежності у Рівному відбулась благодійна ярмарка (ВІДЕО) 

"Є мигдаль та інші горіхи. Фісташки, є грецький горіх 100-130 гривень. А чому вони дорожчають? Все залежить від валюти та дорога дорога"

Бразильські горіхи продають за чотириста п'ятдесят гривень за один кілограм. А ось справді елітним вважають кедрові горішки, кажуть продавці. Найдорожчі горіхи зараз імпортні кедрові. Коштують тисяча гривень. Але вони дуже корисні для організму

Горіхи користі. Вони багаті на білки, корисні жири, вітаміни та мінерали, зазначать торговці. І таким чином заманюють покупців.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber