Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чому на Рівненщині набуває популярності факультатив

Чому на Рівненщині набуває популярності факультатив "Християнська етика"? (ВІДЕО)

На занятті, яке не передбачене освітньою програмою, заповнений клас. Учні відвідують його за власним бажанням. Вільно сидять за партами. Оцінок вчитель не ставить. Діти багато спілкуються з вчителем. Це все про факультатив Основи християнської етики. Щороку кількість охочих його відвідувати зростає. Загалом на Рівненщині це 24 з половиною тисячі учнів. Про популярність здавалося б непопулярного "предмету" дивіться далі у сюжеті.

Вщент заповнений шкільний кабінет. Учні за партами сидять не тому, що потрібно, а тому що так хочуть. У них факультатив Основи християнської етики.

У Загальноосвітній школі №13 цей курс відвідують 30 учнів 7 класу. Кожного року - вікова категорія дітей змінюється. Навчання проходить один раз на тиждень. Відвідують предмет духовно-морального спрямування лише ті діти, батьки яких дали письмову згоду.

У дітей на партах християнські книги. Діти читають притчі, виконують завдання та спілкуються.

Вивчають християнську етику в школах Рівного діти різних конфесій. Кожного року кількість охочих пізнати Слово Боже збільшується, кажуть у профільному управлінні.

Читайте ще: у Рівному говорили про духовне виховання молоді

А ще на Рівненщина єдина в Україні, де проходить олімпіада "Знавці Біблії". Поліна зайняла 2 місце на місцевому такому конкурсі.

Християнська етика - це не просто вивчення Божого Слова, а й духовний розвиток дитини та вироблення моральних принципів.

До слова, у навчальних закладах області планують створити Ради з питань розвитку духовності.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: