130 мільйонів гривень щоб збудувати садочок на Коновальця. Саме таку суму сьогодні озвучили на засіданні Рівненської міської ради. І хоча основна частина коштів на дошкільний навчальний заклад надійде з фонду регіонального розвитку проте і з міської скарбниці потрібно буде доплатити. Скільки і чому такий дорогий садочок далі у сюжеті.

Мінімум 10 відсотків від 130 мільйонів гривень потрібно буде виділити з міського бюджету аби збудувати садочок на вулиці Євгена Коновальця. Все інше мають нібито профінансувати з державного фонду реконструкції та розвитку та можливо обласного бюджету. Проте виділені мінімум 13 мільйонів гривень з міської скарбниці є недоцільним вважає. голова фракції "Батьківщина" у Рівнераді Галина Кульчинська.

Галина Кульчинська переконана що вартість будівництва дошкільного навчального закладу на вулиці Коновальця завищена. Каже у Рівному є й інші заклади освіти, які потребують фінансування.

При цьому Галина Кульчинська каже на північному дійсно потрібен дошкільний навчальний заклад. Проте будувати його треба з розумом.

Поки ж на сесії депутати визначили що будуватиме садочок на Коновальця обласне управління капітального будівництва. А скільки виділити коштів вирішуватиме спеціальна комісія.

 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber