Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 Чи буде у рівнян гаряча вода - вирішать депутати (ВІДЕО)

Чи буде у рівнян гаряча вода - вирішать депутати (ВІДЕО)

Економії бути. ТОВ "Рівнетеплоенерго" активно розпочало втілення програми скорочення споживання імпортного газу, що використовується при виробництві теплової енергії для всіх категорій споживачів. Відтак, у "Рівнетеплоенерго" хочуть запустити твердопаливні котли, поки що на на три міські котельні. Планується, що завдяки роботі обладнання на щепі влітку не зникатиме гаряча вода у будинках, які під'єднані до цих котелень. Детальніше про це у сюжеті далі.

Влітку у Рівному буде гаряча вода - якщо запрацюють екологічні котли на щепі. На котельні по вул. Герцена, 5-А планується запустити твердопаливний котел з допоміжним обладнанням в приміщенні існуючої котельні, каже директор "Рівнетеплоенерго" Олександр Корчинський.

Технологія роботи теплопостачального обладнання на відходах деревини широко використовується у країнах ЄС, в Україні від газової залежності лише починають позбуватися.

Щоб розпочати монтаж обладнання, Рівнетеплоенерго має отримати дозвіл міських депутатів на суборенду частини котелень. Рішення, яке дасть старт переходу нашого міста на екологічне і безпечне тепло, Рівнерада прийматиме вже цього четверга на сесії.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: