03-05 вересня 2021 року в м. Рівне відбувся XIV відкритий обласний турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат присвячений пам’яті майстра спорту, тренера Володимира Кайди, в якому взяло участь близько 200 учасників з різних областей України. Також взяли участь у змаганнях і вихованці відділення вільної боротьби Здолбунівської ДЮСШ Здолбунівської міської ради.

Найкращі результати показали Гаркушенко Владислав, який виборов срібло у ваговій категорії до 60 кг. У ваговій категорії до 32 кг. бронзовим призером став Боярчук Микола, а у ваговій категорії до 41 кг. бронзовим призером став Денищук Максим.

Тренуються спортсмени під керівництвом майстра спорту України з боротьби вільної, тренера викладача Здолбунівської ДЮСШ Віталія Руденка.

Вітаємо призерів та тренера з гарним результатом та бажаємо подальших перемог!

Джерело: Здолбунівська територіальна громада