Суцільне бездоріжжя. Траса Рівне - Луцьк, а саме відрізок дороги від Карпилівки до Городка - справжнє жахіття. Сніг зійшов і вимив чимало ям. Водіям вже урвався терпець. Щодня там хтось міняє колеса. Дорожники обіцяють дану проблему найближчим часом вирішити. Мовляв, ями залатають. Коли і чи справді це так, з'ясовували наші журналісти.

Яма на ямі. Траса Рівне - Луцьк. Дорога від Городка до Карпилівки. Водії тримаються не лише за кермо, а за голову. Демонструють своє невдоволення.

Трасу з Рівного на Луцьк ремонтує білоруська фірма. Розпочала капремонт шестикілометрового відрізка восени. Одну смугу руху від Карпилівського кільця до Городка майже закінчили. Поки вона перекрита. Натомість друга смуга перетворилась на суцільне бездоріжжя

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Микола Козачок каже, особисто дав доручення аби ями на цьому відрізку дороги полатали.

Дивіться також: Як у Рівному триває процес розмитнення "євроблях"? (ВІДЕО)

Їдемо перевіряти чи дорожники працюють. Нікого не видно. Газель з двома працівниками облавтодору саме від'їжджає. Інженер з якості доріг каже, ями засипали, але де - показати не може.

Питання без відповіді. Свіжозаасфальтованих ям не помітили. Питаємо у водіїв, можливо у них зір кращий.

Обіцяного три роки чекають. Хоча Микола Козачок пообіцяв здійснити за три дні ямковий ремонт на даній дорозі. Загалом у служби автомобільних доріг області величезні плани щодо дороги Рівне - Луцьк. А саме заміна асфальту, облаштування освітлення, світлофорів, зупинок та багато іншого. Загалом відновлення всієї ділянки, за проектом, коштуватиме трохи більше 300 мільйонів гривень.

Чи відповідатимуть слова дійсності? Для початку хоча б у питанні заасфальтування ям, журналісти Першого місцевого обов'язково перевярять згодом.