Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Зарічному на Рівненщині в приміщені школи відкрили першу гімназію

У Зарічному на Рівненщині в приміщені школи відкрили першу гімназію

У новозбудованій школі в Зарічному відкрили ще й першу в селищі гімназію. Освітяни переконують, місця тут вистачить усім, адже приміщення чи не найкраще в області. У той час, як більшість сільських шкіл на Рівненщині чекають на реконструкцію.

У Зарічному відкрили гімназію. Новий навчальний звклад працюватиме у новенькому приміщенні потіснивши місцеву школу. Освітяни кажуть, місця тут вистачить всім.

У гімназії навчається майже дві сотні учнів за гуманітарним та математичними напрямами, та працюють вісімнадцять педагогів.

Учні і гімназисти чекають на відкриття нового спортзалу. Втім, коли це відбудеться навіть обласні керівники не знають. Пояснюють, для завершення будівництва потрібно понад шість мільйонів гривень. Відсутність спортзалу - не найбільша проблема сільських шкіл. Більшість з них по всій області потребують ремонту. І на це першочергово шукають гроші у бюджеті.

Грошей на ремонт шкіл місцева влада потроху вишукує, каже Віктор Матчук. А от побудувати нові навчальні заклади місцевими силами не можливо. Тут обласні чиновники сподіваються лише допомогу зі столиці.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: