Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Що не можна їсти натщесерце,якщо хочеш схуднути

Що не можна їсти натщесерце,якщо хочеш схуднути

Снідати потрібно обов’язково, щоб твій обмін речовин не сповільнювався і тіло служило тобі весь день справно. Бути оптимістично налаштованим і добре працювати може тільки здорова людина. Всі ми звикли їсти на сніданок різні продукти, але мало хто замислюється про те, який вплив мають вони на організм.

Що не можна їсти натщесерце

Цитрусові

pic

Цитрусові мають неприємну властивість викликати у людей алергію. Навіть якщо у тебе немає схильності до алергічних реакцій, з’їдені насамперед на сніданок фрукти можуть відгукнутися неприємними висипаннями. Не можна так серйозно навантажувати печінку, а цитрусові, якщо їсти їх натщесерце, як раз є одним з таких небезпечних навантажень. Гастрит також не виникає у людей без причини — апельсиновий сік на голодний шлунок може допомогти успішному початку гастриту.

Банани

pic

Банани славляться своїм високим вмістом магнію, який покращує роботу серця. Але не потрібно хапатися за них, з’явившись рано вранці на кухні. З’їдений натще банан може порушити калієво-магнієвий баланс, так що не дивуйся, якщо після бананового сніданку ти будеш відчувати весь день млявість.

Сирі овочі

Не один лише гастрит, але і виразку на додачу може спровокувати сніданок з сирих овочів. Вся справа в кислотах, які присутні в свіжих овочах, — вони роз’їдають і подразнюють стінки шлунка.

Йогурт

Звичайно, якщо з’їсти йогурт натщесерце, від нього не буде такої шкоди, як, скажімо, від цитрусових. Але і користі ніякої не буде! Організму не потрібні додаткові бактерії вранці, краще їсти йогурт протягом дня або ввечері.

Холодні напої

Холодна вода в принципі погано впливає на травлення, тому холодні напої не можна вживати разом з їжею. А якщо випити щось холодне вранці, твій шлунок не зрадіє — процес перетравлення їжі сповільниться на весь день.

Солодощі

pic

Можливо люди, які зараз страждають діабетом, в минулому любили поснідати чимось солодким. Підшлункова залоза не в змозі виробити достатню кількість інсуліну рано вранці, годувати себе солодощами на порожній шлунок — це вбивчо. Рівень цукру в крові підвищиться до хворих меж, проблеми зі здоров’ям у майбутньому гарантовані. З підшлунковою залозою не варто грубо поводитися.

Кава

Кава натщесерце … Ну хто цього не робив? Але це так шкідливо. Кава подразнює слизові, шлунок може зреагувати на постійне споживання кави натщесерце гастритом. Печінка також не в захваті від кави зранку, адже їй треба буде виконати серйозну очисну роботу, а вона ще не прокинулася як слід. Підшлункова залоза також страждає … Висновок: пий каву, але тільки після повноцінного сніданку, не заливай її в порожній шлунок.

Харчуйся правильно, і твоє самопочуття приємно тебе здивує. Тепер ти знаєш, які продукти слід остерігатися їсти натщесерце. Зроби список цієї їжі і повісь на холодильник — ми часто забуваємо щось дуже важливе, але зайвий раз згадати про здоров’я і подумати про себе життєво необхідно.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: