97023 У Рівному встановили скриньку для листів святому Миколаю [ВІДЕО]. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
У Рівному встановили скриньку для листів святому Миколаю [ВІДЕО]

У Рівному встановили скриньку для листів святому Миколаю [ВІДЕО]

У Рівному встановили скриньку для листів святому Миколаю. Знайти її, та відправити конверт можна з будь-якого відділення Укрпошти. Хто та коли відповідатиме на листи - дивіться далі у сюжеті.

Свої листи до новорічної скриньки принесли двоє маленьких рівнян: Анатолій та Володимир. Хлопці демонструють свої конверти та з радістю розповідають, що побажали у святого Миколая. Просять не лише іграшки, а й снігу.

Мами хлопців розповідають, про поштову резиденцію святого Миколая почули від знайомих. А ідея занести свої листи до скриньки та відправити їх власноруч, дітям не аби як сподобалося. Кажуть, це створює більш реалістичний процес листування зі Миколаєм.

За словами керівництва Рівненського філіалу, створили поштову скриньку для листів Миколаю цього річ вперше. Кажуть, рівняни до дійства долучаються активно. І вже за тиждень є чимало листів.

Кинути свій лист з побажаннями святому Миколаю можна до кінця поточного місяця. Відбиратимуться та сортуватимуться конверти кожного тижня, після чого відправлятимуться на головне відділення в Києві. Звідти персональна відповідь прийде кожному відправнику. Чекати на неї доведеться - не більше тижня.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: