Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині перевірили умови у виправній колонії

На Рівненщині перевірили умови у виправній колонії

Прокурор Рівненської області відвідав Полицьку виправну колонію.

6 грудня, прокурор Рівненської області здійснив робочий візит до державної установи «Полицька виправна колонія (№76)», що у Володимирецькому районі.

Ним проінспектовано стан дотримання конституційних прав осіб, які утримуються в установі. Увагу було звернуто на стан дотримання прав засуджених на належне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення.

Прокурор області у супроводі начальника колонії Володимира Каламбета здійснив обхід території установи та її корпусів – виробничу зону, дільницю посиленого контролю, житлові приміщення, медичну частину, дисциплінарний ізолятор.

Після обходу керівник регіональної прокуратури провів особистий прийом засуджених, цікавився умовами їх перебування в установі, організацією праці, дозвілля, а також харчування.

На запитання, що задавали засуджені, прокурором області надані змістовні роз'яснення по суті, зокрема, що стосується порядку умовно-дострокового звільнення, та інших питань, пов’язаних із відбуванням покарання.

За результатами візиту прокурор області зобов’язав керівництво установи вжити подальших заходів до забезпечення належних умов тримання засуджених, дотримання їх конституційних прав.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: