Винекнення каменів у нирках пов'язано з порушенням обміну речовин, накопичується в нирках нерозчинні солі. Спочатку вони осідають у вигляді невеликих кристалів - «піску», і їх можуть виявити на цій стадії при ультразвуковому дослідженні.Потім дрібні кристали об'єднуються, утворюючи нерозчинні камені. На щастя, є продукти, які допомагають боротися з нерозчинними солями! Отож, 10 найефективніших продуктів, які варто вживати регулярно.

1. Брокколі і огірки.

pic

Ці овочі здатні знизити виробництво сечової кислоти і утворення кристалів. Вони зазвичай утворюються навколо наших суглобів, що в результаті викликає болю і деформацію суглоба.

2. Банани.

Банан, багатий калієм, що дуже важливо для зниження рівня сечової кислоти в організмі.

3. Морква.

Ви можете уникнути накопичення сечової кислоти з регулярним споживанням сирої моркви, а також поліпшити загальний стан здоров'я.

4. Вишня.

Ця смачна ягода здатна нормалізувати рівень сечової кислоти. Так як вона містить речовину під назвою «антоцианин». Крім того, вона запобігає утворенню кристалів навколо наших суглобів.

5. Вода.

З споживанням води ви можете не тільки знизити рівень сечової кислоти, а й усунути відходи і токсини з вашого тіла.

6. Селера.

При частому вживанні селери, ви зможете уникнути більшої кількості ускладнень, викликаних сечовий кислотою, а також знизити її рівень.

7. Яблуко.

Ви можете детоксифіцировать своє тіло з регулярним споживанням яблук. Це також допомагає усунути надлишок сечової кислоти.

8. Лимон

pic

Видалити сечову кислоту і уникнути багатьох проблем зі здоров'ям, допоможе регулярне вживання лимонної води. Пийте лимонну воду завжди через 30-40 хвилин після кожної їжі.

9. Зелений чай.

Вживання зеленого чаю знижує ризик розвитку подагри, а також бореться з гіперурикемією. Рекомендується пити 1-2 чашки зеленого чаю щодня.

10. Сира цибуля.

Ви можете уникнути надмірної сечової кислоти в організмі, вживаючи цибулю, приправлену тільки лимонним соком і невеликою кількістю оливкової або лляної олії.