У Рівне приїде відома Українська блогерка, письменниця, журналістка, екс-заступниця голови Одеської облдержадміністрації Зоя Казанжи.

В неділю, 9 грудня, відома журналістка та медіа-тренерка Зоя Казанжи презентує у Рівному своє друге видання - «Щось таке як любов». Книжка про стосунки, життєві історії та почуття вийшла у «Видавництві Старого Лева».

В Рівному презентація відбудеться в кав’ярні Calamarius (вул.П. Могили, 18). Початок о 17:00. Вхід вільний.

- Коли мене запитують про книжку, то практично завжди кажу, що це фейсбучні історії, - розповідає Зоя Казанжи. - Вони написані в такому темпі, яке диктує життя — динамічне, напружене, нервове. Всі ці історії об’єднані одним спільним — там немає географічно точних місць подій, немає імен, майже не вказаний вік героїв. І ці історії — про стосунки. Стосунки, які виникають між людьми, рідними по крові чи обраними одне одним. Ці історії про те, як не втратити себе, як почути і зрозуміти власні бажання, про те, що не можна зраджувати свою мрію, свої почуття, що ніколи не пізно повернутися до себе справжнього. І про те, що життя завжди дає кожному з нас шанси. Треба просто слухати, чути, не пропустити…

Зоя Казанжи народилася в невеликому селі на Одещині. Закінчила Інститут журналістики Київського університету імені Шевченка. Працювала кореспондентом, оглядачем, завідувала відділом у газетах Одещини. Була головним редактором тижневика "Слово". З 2002 року працює як медіаконсультант та медіатренер у програмах ОБСЄ. Власниця й директор креативного бюро "Жаба". Була активною учасницею Євромайдану. У 2014—2015 роках працювала радником голови Одеської ОДА Ігоря Палиці. Була призначена на посаду заступника голови Одеської ОДА, але звільнилася.

Три роки тому Зоя дебютувала як письменниця з книжкою "Якби я була".

Пропонуємо переглянути відеоогляд книги "Щось таке як любов".