Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На дорогах Рівненщини продовжує працювати техніка [ФОТОФАКТ]

На дорогах Рівненщини продовжує працювати техніка [ФОТОФАКТ]

Сьогодні, 2 грудня, філіями ДП «Рівненський облавтодор» продовжуються роботи по обробці доріг місцевого значення по всій території Рівненської області.

Наразі всі дороги та шляхи є проїзними. Фактів критичної ожеледі, чи снігових предметів не виявлено.

Диспетчерська служба зараз працює в посиленому режимі. Дорожники постійно проводять моніторинг стану дорожнього покриття, а також налагодили обмін інформацією з іншими оперативними службами та органами влади, аби оперативно реагувати на зміни погодних умов і дорожньої обстановки.

- Звертаємося до водіїв, і просимо зважати на фактор погоди, не експлуатувати авто з літніми покришками, або неналежним протектором. Під час планування поїздок запланувати більше часу ніж в літній період, обирати безпечну швидкість, дистанцію і інтервал руху, утримуватись від маневрування, яке може бути небезпечним, в населених пунктах, та передпішохідними переходами знижувати швидкість. Адже часто самовпевненість, чи переоцінка водіями своїх навичок чи автомобіля призводять до дорожньо-транспортних пригод, а також наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху, -сказав помічник директора ДП «Рівненський облавтодор» Дмитро Леонтіюк.

picpicpicpicpicpicpicpic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: