Про підозрілих осіб у селі Богуші, які намагалися ошукати пенсіонерку, до поліції повідомив голова сільради вчора, 15 листопада. Оперативники Березнівського відділення поліції виявили їх у сусідньому селі.

Слідчо-оперативна група встановила, що до будинку мешканки села Богуші прийшли двоє невідомих жінок характерної етнічної ознаки, які представилися працівницями нібито державної фінансової установи. Господиню почали запевняти надати грошові кошти через необхідність заміни банкнот певної серії та номеру, що вилучаються з обігу. Однак пенсіонерка відповіла, що нещодавно отримала виплату новими купюрами і в цьому немає потреби. Непрохані гості не поспішали йти та запитали про збереження у валюті. Та, коли почули, що жінка телефонує до свого брата, поспіхом залишили будинок.

За отриманим орієнтуванням поліцейські виявили автомобіль у селі Тишиця. За кермом «ВАЗ 2105» перебував 20-річний житель Хмельницької області, а в салоні — четверо пасажирок: двоє 37-річних і 22-річна уродженка Хмельниччини та 32-річна — із Дубровицького району. Усіх доставили до відділення поліції.

За фактом замаху на шахрайство розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 2 статті 15, частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські перевіряють вказаних осіб на причетність до вчинення інших злочинів. Слідчим підготовлено клопотання до суду про накладення арешту на транспортний засіб.

Правоохоронці застерігають громадян бути пильними та обачними. Не впускайте сторонніх, а тим більше незнайомих осіб до власного помешкання і в жодному разі не підтримуйте розмови, коли йдеться про будь-які грошові питання. У випадку, коли особа виявилася підозрілою, одразу телефонуйте до поліції.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівне нської області.