Якщо вам є що сказати - не мовчіть.
Глас народу 21.10.10 , 36958 переглядів Тут можна висловити свою думку стосовно будь-чого Якщо вам є що сказати - не мовчіть. Поширити Інші статті: 05.05.10 Запропонуй тему для новин 10.11.08 Запитання до служби новин "Рівне 1" 10.11.08 Запитання авторам програми "Патруль" 14.10.08 Лист директору телеканалу Патруль 23.06.26 На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку на ланцюгу 23.06.26 Знайшов у прикордонній зоні та приніс додому: на Рівненщині чоловік зберігав 600 патронів 23.06.26 На Рівненщині патрульні виявили трьох водіїв електротранспорту з ознаками сп’яніння