Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як рівняни будуть святкувати День студента?

Як рівняни будуть святкувати День студента?

Рівне День студента гуляє двічі — зимою та осінню. Тобто, спочатку студенти відмічають початок сесії, а потім — її закінчення. До того ж, найближча дата вже на носі.

Осінній День студенти — це “міжнародна версія”, святкують його у всьому світі 17 листопада. А відчизняний Тетянин день святкуватимуть вже в січні.

Напередодні свята “Рівне 1” вирішило дізнатись, коли і як відзначатимуть своє “професійне” свято рівненські студенти.

Діма - студент 4 курсу НУВГП коментує: - Та ще не вирішили.. Напевно зберемось десь в кафе, стандартно відмітимо,

- Не до святкування, буду готуватись до сесії. Або поїду додому на вихідні, - відповідає студентка 2 курс РДГУ Настя.

- Вже домовились піти в паб. Спочатку виступимо на концері присвяченому до Дня студента, там ще будуть викладачі, а потім вже на дискотеку, - розповіли студенти першого курсу МЕГУ.

Загалом, студенти святкують з великим ентузіазмом: влаштовують гучні вечірки, концерти та гуляння. Дівчата змагаються в конкурсах краси, а першокурсники заводять нові знайомства.

Інші статті:

Розробка сайтів у Рівному та Луцьку, створення сайтів, розробка порталів, сайт візитка, розкрутка сайтів, SEO оптимізація, розробка стартапів.

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів. Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам. © ГО ІА «Рівнеінформ»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: