На 37-ми сільських і міських вулицях ремонт дорожнього полотна вже завершили, на 40 об’єктах роботи ще тривають. Ремонт і реконструкція доріг відбувається по всій області.

Так, наближається до кінця запланований ремонт доріг Рівненського та Млинівського районів, розповідає начальник управління дорожнього господарства при департаменті будівництва та архітектури Рівненської ОДА Віталій Кардаш.

Рівненський район.

На фініші ремонт доріг у Городищі та Великому Олексині. А от вулицю Шевченка в селі Корнин та вулицю Чеську у Великій Омеляні вже завершили укладати.

pic

«На цьому тижні дорожники ремонтують дорогу Мартинівка-Грушвиця, оновлюють вулиці в Ставках та Квасилові. На останній вже провели фрезерування, встановили бордюри, тепер готуються до асфальтування. Також будівельники працюють на ділянці Заріцьк-Шпаків, вже проклали 600 метрів. Після тендеру розпочнуть працювати над відновленням дороги для жителів села Біла Криниця по вулиці Травневій», - зазначає Віталій Кардаш.

pic

Млинівський район.

Нове асфальтобетонне покриття вже є на вулицях сіл Новоселівка та Новини. Продовжують оновлювати вулицю Польову в селі Добрятин. Паралельно дорожники працюють на ділянках Ярославичі-Яловичі-Боремець, Млинів-Підлозці та Красне-Бокійма-Аршичин.

pic

Як зазначає Віталій Кардаш, кожну дорогу департамент ретельно перевіряє на відповідність технологічних норм.

pic

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.