Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівнещину заборонять ввозити секонд-хенд як гуманітарну допомогу

На Рівнещину заборонять ввозити секонд-хенд як гуманітарну допомогу

Секонд-хенду зась. Заборонити ввіз гуманітарної допомоги в Україну планує Міністерство економіки. Можновладці переконують, благочинність із закордону шкодить вітчизняному виробництву. Власники магазинів секонд-хендів ідею чиновників підтримують. От тільки хвилюються, чи й вони не постраждають від таких змін.

Секонд - хенд на Рівненщину потрапляє двома шляхами. Його ввозять як гуманітарну допомогу, або підприємці самі купують за кордоном. З початку року в область ввезли понад 900 тон гуманітарної допомоги. Це на чверть менше ніж минулоріч. Митники розповідають, найбільше гуманітарки потрапляє в країну в кінці року.

Вантажі гуманітарної допомоги за законом сертифікації не підлягають. Тому й немає гарантії якості таких товарів. У санстанції запевняють, гуманітарка на Рівненщину потрапляє з документами, що вже пройшла перевірку, тому місцеві санепідеміологи мусять довіряти написаному.

Власники магазинів секонд-хенду ініціативу держави підтримують. Кажуть, чесно платити податок повинні всі. Щоправда побоюються, аби їхні магазини також не закрили.

Клієнти секонд-хендів також не хочуть втратити можливість сучасно та недорого вдягнутися.

Коли заборонить держава ввіз гуманітарної допомоги на Україну - поки невідомо. Адже від таких дій найбільше можуть постраждати малозабезпечені верстви населення.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: