На Рівненщині, в Сарнах, на території одної із військових частин Збройних Сил України, відбулась ІІ районна Спартакіада серед допризовної молоді.

В спортивному заході приуроченому до Дня захисника Вітчизни взяли участь голова Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та командир військової частини полковник Олександр Сварицевич.

Голова Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що юнаки, які показуватимуть свої вміння та досягнення в спорті та військовій справі – це наші майбутні захисники, майбутнє нашого війська, нашої країни. Побажали учасникам завжди бути патріотами своєї держави і доводити це своїми справами, чесною, відкритою боротьбою та спортивним натхненням, демонстрацією високих спортивних досягнень. Головний суддя Володимир Михайлицький ознайомив присутніх із регламентом змагань.

У спартакіаді прийняло участь 18 команд. Школярі-допризовники змагалися у бігу на 100 метрів, підтягуванні на перекладині, подоланні смуги перешкод, розбиранні та складанні автомата Калашникова та наданні військово-медичної допомоги.

За підсумками змагань, першість виборола команда Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце посіла команда Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, ІІІ місце – представники Сарненської гімназії.

Команди, переможці та призери нагороджені кубками та грамотами відділу освіти та відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

picpicpicpicpicpicpic