Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Два унікальних музеї працює в селі Липки Гощанського району

Два унікальних музеї працює в селі Липки Гощанського району

Два музеї в рідному селі організувала родина місцевих краєзнавців Шишко. Починали з кімнати у школі, ще в шістдесятих роках. Згодом, коли експонатам стало затісно, відбудували ще й хатину вісімнадцятого століття. Зараз у фонді двох музеїв села Липки Гощанського району налічується понад три тисячі експонатів.

Окраса села Липки у Гощанському районі - хатина вісімнадцятого століття. Її селяни під керівництвом родини місцевих краєзнавців відбудували два десятки років тому.

Тут зібрані всі предмети побуту тієї доби. Краєзнавиця запевняє, ці експонати і досі можна використовувати у господарстві. Щоправда ні з сучасної молоді користуватися ними не вміє.

Нині у трьох кімнатах шкільного музею місця, аби виставити усі речі зібрані родиною Шишків, не вистачає. Проте знання з історії сільські школярі здобувають саме тут.

От побачити хату-музей охочих нині не багато, розповідає краєзнавиця. Здебільшого сюди приходять люди з навколишніх сіл.

Улюбленої справою Ніна Іванівна обіцяє займатися доки стане сил. І вірить, що справу усього її життя буде кому продовжувати і надалі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: