Сьогодні, 26 вересня, стартували тренування на випадок радіаційної аварії.

Як повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА, за легендою, о 08:30 на промисловому майданчику Хмельницької атомки виникла аварія, а вже о 10:55 небезпечну подію кваліфікували як "комунальну". У зону можливого радіоактивного забруднення потрапляють Острог та 82 населені пункти Гощанського, Здолбунівського та Острозького районів- це майже 60 тисяч людей.

Умовно по навчанню, голова Рівне нської ОДА Олексій Муляренко видав розпорядження "Про організацію евакуації населення". Оперативно, у селекторних студіях Рівного та Острога відбулися засідання Комісії з питань надзвичайних ситуацій та Комісії з питань евакуації.

Відповідно, місцями розселення визначено Дубно, Дубенський, Млинівський та Рівне нський райони. Органи управління та сили територіальної підсистеми ЦЗ переведені в режим НС.

Під час практичної фази навчань, зокрема, відпрацьовують заходи з оповіщення та проведення евакуації. На практиці також перевіряють систему оповіщення, порядок укриття населення, контролюють хід розгортання пунктів евакуації та постів регулювання руху.

picpicpicpic