Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Сергій ШЕМОСЮК про перехід Далібора Д'япи в БК

Сергій ШЕМОСЮК про перехід Далібора Д'япи в БК "Одеса". Повна версія. ВІДЕО

Головний тренер БК-93 "Пульсар" Сергій Шемосюк дав розширене екклюзивне інтерв'ю ТРК "Рівне 1" стосовно переходу Далібора Д'япи з "Пульсару" в БК "Одеса". Пропонуємо Вашій увазі повну версію розмови.

(з технічних причин э тільки звукоряд)

Міжнародним скандалом загрожує завершитись перебування в рівненському Пульсарі сербського баскетболіста Далібора Д’япи. Підписавши контракт на виступи в клубі протягом всього спортивного року спортсмен зник з табору команди, і вже у четвер дебютував в клубі Української баскетбольної ліги БК “Одеса”. Про цю втечу керівництво Пульсару дізналося побачивши знайоме обличчя в формі БК “Одеса” під час прямої трансляції матчу з запорізьким Ферро.
Сербський форвард Далібор Д’япа за п’ять ігор в цьому сезоні став справжнім лідером Пульсару та улюбленцем місцевої публіки. Серб в середньому набирав в матчі більше 16 очок. Саме він закинув вирішальні два очки, що принесли перемогу рівнянам в поєдинку проти Сумихімпром. Керівництво Пульсару не збирається сидіти склавши руки і робить все можливе, аби компенсувати свої втрати, як фінансові так і моральні, а також покарати винних, аби подібна ситуація більше не повторилася.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: